Програмне забезпечення OBJECT CONTROL

Мобільний програмний продукт Object Control для моніторингу предметів застави було розроблено Компанією ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ (www.iccapital.com.ua) та реалізовано у тісній співпраці з  Компанією Softjourn  (Каліфорнія, США (www.softjourn.com).

 У основу Object Control було покладено захищений Патентом на інтелектуальну власність від 10.03.2016 № 105316 авторський «Спосіб фіксації об’єктів для встановлення його дійсності»

Logo Banking

Про Object Control для банківських установ

Актуальність

Прискіплива увага Національного Банку України до виконання вимог Постанов Правління НБУ від 25.01.2012  № 23 «Про затвердження Положення  про  порядок  формування  та  використання банками  України  резервів  для  відшкодування  можливих  втрат  за   активними банківськими операціями» та від 30.06.2016  № 351 «Про затвердження Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями», якими регламентовано порядок і періодичність здійснення перевірок наявності та стану майна, отриманого в заставу, підсилюється ще й через численні факти недобросовісних а то й відверто шахрайських дій з об’єктами застави.

Рішення

Рішення 100% ідентифікації рухомого та нерухомого заставного майна досягається шляхом використання інноваційного мобільного додатку Object Control.
Цей зручний і простий у використанні digital-продукт дає можливість фіксувати у режимі on-line та off-line  всі необхідні параметри предметів застави і при цьому виключає будь-які махінації з таким майном та корупційну складову, пов’язану з людським фактором.
Програмний продукт Object Control призначений для банківських установ, які дбають про якість кредитного портфелю.
Станом на сьогодні аналоги на ринку відсутні.

Переваги

Logo Banking part  простий у використанні
Logo Banking part  економічно привабливий
Logo Banking part  не вимагає залучення додаткового персоналу        
Logo Banking part  не вимагає від залучених працівників особливої кваліфікації, знань та навичок,оскільки може бути використаний будь-яким працівником, оснащеним мобільним телефоном з операційною системою Android чи IOS.

Logo Insurance

 Про Object Control для страхових установ

 

Актуальність

Object Control дозволяє виключити шахрайські дії з об’єктом страхування як на етапі укладення договору страхування, так і в процесі врегулювання збитків, даючи можливість під час роботи з об'єктом страхування зафіксувати ПІБ виконавця, який супроводжує відповідну операцію, точний час обстеження об’єкту страхування, місце його розташування та інші унікальні параметри об'єкту.

Призначення

Мобільний програмний продукт Object Control призначений для продавців, страхових брокерів, аварійних комісарів та клієнтів.

Переваги

Logo Insurance part  швидке та зручне формування договорів страхування, умовами яких передбачено фотографування або фіксування у будь-який інший спосіб об’єктів страхування

Logo Insurance part ефективне супроводження процесу врегулювання збитків.

Важливо!

У мобільному додатку Object Control реалізовано процес фіксації об’єктів страхування таким чином, щоб унеможливити махінації при страхуванні будь-яких матеріальних об’єктів. Це досягається завдяки генерації унікального коду для кожного об’єкту з подальшим зберіганням захищеної від редагування оцифрованої інформації на сервері.

Тэги: ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ

ДрукE-mail