Вітчизняний фінансовий ринок вітає початок публічного обговорення проекту Закону України "Про діяльність з управління заборгованістю"

21.11.2017

Фінансовий ринок України вже давно очікував змін у царині правового регулювання роботи з проблемними активами.

детальніше

ДрукE-mail

Експерт ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ про списання боргів кримчан

21.07.2017

Коментар заступника директора з правових питань ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» Павла Кириченка агентству QHA щодо схваленого російською Держдумою закону, який передбачає можливість кримської окупаційної влади списувати заборгованість кримчан перед українськими банками.

детальніше

ДрукE-mail

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ успішно пройшов перевірку НБУ

01.09.2016

Відповідно до Зведеного плану перевірок на 2016 рік діяльності управителів непроданих активів ліквідованих банків Національним банком України наприкінці серпня 2016 року було здійснено перевірку діяльності  ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ», якому у лютому 2015 року згідно з  рішенням Національного банку України  було передано в управління непродані активи ліквідованого  ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ».

детальніше

ДрукE-mail

На фінансовому ринку України розпочав діяльність Центр фінансової медіації

22.04.2016

20.01.2016 за всебічного сприяння та у партнерстві з Українським центром медіації було реалізовано ідею та стратегічне бачення ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» і створено Центр фінансової медіації.

детальніше

ДрукE-mail

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ став членом Київської торгово-промислової палати

25.02.2016

25 лютого на засіданні Президії Київської торгово-промислової палати директору ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» Миколі Короленку було вручено Реєстраційне свідоцтво та Членський квиток палати.

детальніше

ДрукE-mail

Про зміну реквізитів накопичувальних рахунків ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, відкритих у Національному банку України

01.02.2016

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, як управитель непроданими активами ПАТ «КБ «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ» та ПАТ «ІННОВАЦІЙНО-ПРОМИСЛОВИЙ БАНК», процедуру ліквідації яких було офіційно завершено, інформує боржників, що на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 22.06.2015 № 405 «Про роботу Національного банку України за єдиним

детальніше

ДрукE-mail

DOMA - новий інвестиційний проект ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ

01.02.2016

8 грудня 2015 на українському будівельному ринку з’явилася Компанія DOMA - новий інвестиційний проект ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ.

детальніше

ДрукE-mail

ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» завершив процес очищення кредитного портфеля Кредитної спілки «Гарант» від токсичних активів

21.01.2016

ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ» завершив процес очищення кредитного портфеля Кредитної спілки «Гарант» від токсичних активів, роботу з якими було розпочато після укладення 15 вересня 2015 року з фінансовою установою договору про передавання в управління проблемних активів на суму близько 1,3 млн. гривень.

детальніше

ДрукE-mail

Фінансова медіація – прибуток та нові можливості для банку

17.11.2015

17 листопада 2015 Київською торгово-промисловою палатою (КТПП) спільно з Незалежною асоціацією банків України (НАБУ), за підтримки Німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу та за всебічного сприяння Українського Центру медіації (УЦМ) було організовано круглий стіл на тему «Практичні питання застосування медіації в кредитно-фінансовій сфері України».

детальніше

ДрукE-mail

Осінній зліт небайдужих

13.11.2015

12-13 листопада 2015 відбулася Друга всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція «Ощадливе виробництво – відкриваємо нові горизонти», яка була присвячена питанням управління компаніями у кризовий період. Конференцію було організовано КАЙДЗЕН Клубом в Україні за підтримки Посольства Японії в Україні та Японського агентства міжнародного співробітництва.

детальніше

ДрукE-mail