Торговельним організаціям

Уповільнення зростання купівельної спроможності громадян, зниження прибутків у галузі торгівлі, зростання вимог споживачів до якості продукції і сервісу, загострення конкуренції серед торгових підприємств – все це змушує роздрібні торговельні мережі розвиватися інтенсивно, здійснювати оптимізацію бізнес-процесів, покращувати логістику, впроваджувати системи автоматизації та інформатизації, удосконалювати системи обліку, налагоджувати безпосередній контакт зі споживачем продукції, інвестувати у розвиток, тобто ефективно використовувати інноваційні фінансові інструменти з метою максимального отримання прибутку шляхом задоволення потреб покупця та створення пулу лояльних клієнтів. Останнім часом конкурентоспроможність на ринку все більше залежить від інноваційної складової у діяльності підприємств. Фінансові інновація для торгових підприємств, які передбачають якісний злет їх функціонування, – це своєрідний вид творчості, який призводить до появи зовсім нової, революційної галузевої технології, або нового формату у використанні вже існуючих ідей.

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ пропонує торговим організаціям програми, розроблені на основі корисної моделі «Система обробки даних при наданні послуг», яка запатентована відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» винахідником та власником Патенту від 25.12.2012 року № 76349 директором ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ Короленком М.В.

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ пропонує програму «PROMUS» для мереж АЗС

Програма «PROMUS» дозволить АЗС-мережам збільшити продажі пального щонайменше на 330 млн. грн. на місяць.

Вихідні дані для розрахунку:

  • 100 000 осіб відвідувачів мережі АЗС
  • середня вартість пального за 1 л - 22,00 грн.
  • середня обсяг пального на 1-го покупця - 150 літрів.

Ця програма розрахована на роздрібних покупців та передбачає передоплатну форму розрахунку. Вона з легкістю може бути об’єднана з будь-якими вже діючими програмами лояльності АЗС, оскільки, крім зростання продажів, ця програма забезпечить збільшення бази клієнтів, які гарантовано стануть постійними клієнтами.

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ пропонує програму «Молоді батьки» для мережі магазинів дитячих товарів

 Ця програма вирішує проблему нестачі коштів, з якою стикається переважна більшість молодих родин при появі немовляти.

Відповідно до умов програми молоді сім’ї матимуть можливість отримати у мережі магазинів дитячих товарів значний ліміт коштів, що допоможе придбати всі необхідні для немовляти речі. Батьки будуть позбавлені матеріальних труднощів у перші місяці після народження дитини та зможуть повною мірою насолоджуватись появою свого чада та радістю батьківства.

Друк E-mail