Від FinBest. Зустрічайте на FinBest автоцивілку та ДЦВ від НАСК «ОРАНТА»

15.02.2024

Команда ФінБест рада повідомити, що з лютого 2024 року розпочала співпрацю з новим страховим партнером СК «ОРАНТА».
Користувачі онлайн-маркетплейсу FinBest вже можуть придбати обов’язковий страховий поліс ОСЦПВ та додаткове страхове покриття до автоцивілки (ДЦВ) від ОРАНТИ.

детальніше

Друк E-mail

FinBest впевнено крокує у 2024 рік у товаристві вдячних клієнтів та надійних партнерів

29.12.2023

За давньою традицією у грудні вітчизняний бізнес підбиває підсумки діяльності за рік, що минає, і складає плани на рік прийдешній.

Команда ФінБест з задоволенням констатує, що має чим пишатися, адже завдяки невтомній праці та злагодженій роботі з надійними партнерами наш маркетплейс FinBest у нелегкому воєнному 2023 році запустив 18 нових продуктів, індивідуально інтегрованих з 7 страховими компаніями.

детальніше

Друк E-mail

Від FinBest. Шукайте на FinBest зимові святкові знижки на Автоцивілку та ДЦВ. Поспішайте купити страховку для автівки дешевше на 16%

01.12.2023
 

Ми подумали, що українцям потрібні хороші новини і вирішили продовжити акцію.

З 01.12.2023 році користувачів страхового маркетплейсу FinBest чекатиме знижка 16% на обов’язковий поліс ОСЦПВ та додаткове покриття до нього (ДЦВ).
І хоч наша акційна пропозиція називається зимовою, проте ми сподіваємося, що можливість застрахувати вашу автівку за вигідною ціною потішить вас і трішки зігріє вам душу.

детальніше

Друк E-mail

Від Object Control. Акційна пропозиція від партнера Object Control! Шукайте свою вигідну Автоцивілку онлайн на маркетплейсі FinBest

21.11.2023
 
Скористайтеся можливістю придбати автостраховку зі знижкою на сайті FinBest.
З 01.11.2023 користувачі страхового маркетплейсу ФінБест можуть придбати обов’язковий поліс ОСЦПВ та додаткове покриття до нього (ДЦВ) дешевше на 16%.

детальніше

Друк E-mail

Від FinBest. КАСКО онлайн тепер повністю дистанційно

17.11.2023
 

Як ви добре знаєте, КАСКО - це добровільне страхування наземного транспорту від ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля. На сьогодні, щоб укласти договір КАСКО, клієнту необхідно спочатку визначитись з програмою, далі як правило зробити передстраховий огляд автомобіля, заповнити анкету або опитувальник для фінансового моніторингу, підписати договір та здійснити оплату. Зазвичай для укладання договору КАСКО автовласнику необхідно під’їхати в офіс страхової компанії чи в автосалон або до страхового агента.

детальніше

Друк E-mail

Від FinBest. 4 причини придбати туристичну страховку під час війни. Причина 2 – покриття витрат, пов’язаних з втратою чи затримкою багажу або втратою чи крадіжкою документів

09.01.2023

Широкомасштабна збройна агресія, розв’язана проти нашої країни, назавжди змінила життя українців. Багато співвітчизників змушені були терміново виїжджати за кордон у пошуках прихистку.
У 2022 році з лексикону переважної більшості українських громадян зникло слово «туризм», а саме поняття «туристична страховка» набуло нового сенсу. Відтепер страховий туризм - це не зовсім про туризм, не зовсім про відпочинок, це про захист за кордоном. Якщо подивитися на забезпечення, яке гарантує ця страховка навіть тим українцям, які виїжджають або вже виїхали з країни, рятуючись від війни, стає зрозумілим, що туристичний поліс може захистити їх від багатьох неприємностей у країні перебування.

детальніше

Друк E-mail

Від FinBest. 4 причини придбати туристичну страховку під час війни. Причина 1 – покриття медичних витрат

12.12.2022

Багато наших співвітчизників з початком війни вимушені були виїхати з України, рятуючи свої родини. В тих умовах навіть не виникало думок про те, що може трапитися завтра. Вже облаштувавшись за кордоном, приходить усвідомлення, що необхідно подбати про захист себе та рідних від непередбачуваних випадків, пов’язаних зі здоров’ям. Особливо це важливо, якщо поряд з вами дітки чи літні люди.
Отже, якщо ви перебуваєте за кордоном, необхідно мати страховий поліс і нехай вас не турбує, що він називатиметься «туристичним». Адже наявність такої страховки – це найкращий і найлегший спосіб отримати найнеобхідніші екстрені медичні послуги, а відсутність страхового поліса – це непередбачувані фінансові витрати на недешеві медичні послуги та неможливість придбати ліки в аптеці без направлення лікаря.

детальніше

Друк E-mail

Щодо результатів проведеного Національним банком України конкурсу з визначення управителя непроданими активами ПАТ «КБ «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ» і ПАТ «ІНПРОМБАНК»

12.10.2020
 
За результатами проведеного Національним банком України конкурсу з визначення управителя непроданими активам, зокрема ПАТ «КБ «ВОЛОДИМИРСЬКИЙ» і ПАТ «ІНПРОМБАНК», було прийнято Рішення Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Національного банку України від 09.09.2020 № 411 «Про визначення юридичної особи, якій за результатами конкурсу, проведеного на електронному майданчику, передаватимуться в управління непродані активи банків», згідно з яким такою юридичною особою було визначено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕКСНАВІГАТОР» (Код за ЄДРПОУ 32957269).

детальніше

Друк E-mail

Щодо труднощів звернення стягнення на корпоративні права боржника

10.04.2018

Стаття заступника директора з юридичних питань ТОВ «Інвест Кредит Капітал» Павла Кириченка "Проблемні питання звернення стягнення на корпоративні права боржника".

детальніше

Друк E-mail

Вітчизняний фінансовий ринок вітає початок публічного обговорення проекту Закону України "Про діяльність з управління заборгованістю"

21.11.2017

Фінансовий ринок України вже давно очікував змін у царині правового регулювання роботи з проблемними активами.

детальніше

Друк E-mail