Фінансовим установам

Мінлива сучасність тримає в тонусі і фінансову систему, вимагаючи від неї постійних змін, а висока конкуренція серед учасників ринку фінансів диктує їм необхідність впровадження нових методів роботи, інноваційності фінансових продуктів та послуг, які надаються клієнтам.

Проте не менш важливим для фінансових інституцій є пошук інноваційних фінансових інструментів, які не лише дозволятимуть збільшити прибуток, але й дадуть можливість зменшити ризик втрат самої фінансової установи.

Кризові явища, які останнім часом панують у національній економіці, спотворюючи правила функціонування ринку фінансів та нівелюючи поняття «культури фінансових стосунків» між учасниками цього ринку, сприяють появі інноваційних фінансових інструментів, в тому числі і таких, які покликані захистити від втрат фінансові установи, які отримують збитки у зв’язку з масовими неплатежами несумлінних позичальників та сумлінних позичальників, які з тих чи інших причин потрапили у скрутну фінансову ситуацію і не мають можливості сплатити чергові платежі за кредитами.

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ пропонує фінансовим установам новий підхід у роботі з кредитною заборгованістю.   

Станом на сьогодні стала нормою ситуація, коли робота фінансових установ з проблемним кредитним портфелем заходить у глухий кут: телефонні розмови з проблемними позичальниками не дають бажаного результату, продаж проблемної заборгованості колекторським компаніям після розгляду Верховною радою України зареєстрованого 02.03.2015 року проекту Закону № 2275 про заборону надання колекторських послуг з виконання грошових зобов'язань фізичними особами стає неможливим, а копійки від реалізації заставного майна через органи Державної виконавчої служби не вирішують проблему.

Саме з метою безболісного розв’язання цієї задачі ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ розробило програму дій, спрямовану на покращення якості кредитного портфелю та створення інноваційного боргового інструменту, скористатися якою і пропонує фінансовим інститутам.

Суть інноваційного фінансового інструментарію реалізовано у запатентованій відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» Корисній моделі № 83293 «Система управління кредитною заборгованістю». Винахідник і власник Патенту – засновник ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ Короленко М.В.

Новий підхід до роботи з кредитною заборгованістю застосовується для різних категорій позичальників (юридичних та фізичних осіб) від «добросовісних» до «безнадійних» і на стадіях від «досудової» до «виконавчого впровадження». Окрім зменшення ризиків фінансових установ від втрат, пов’язаних з проблемною заборгованістю, та поліпшення якості кредитного портфелю, згаданий метод має яскраво виражене соціальне спрямування, оскільки в основному розрахований на той сегмент клієнтів, які не мають можливості відшкодувати потрібні суми платежів за кредитом відразу, що, в свою чергу, у більшості випадків є необхідною умовою для підписання з банком договору про реструктуризацію заборгованості.

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ готовий запропонувати клієнтам програми, розроблені з урахуванням нюансів, які виникають у кожному конкретному випадку роботи з проблемними боргами:

Результатом запропонованого ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ нового підходу до роботи з кредитною заборгованістю є вигідне для всіх сторін вирішення питань проблемної заборгованості у 95% випадках.

Друк