Страховий брокер

Страховий брокер, Інвест Кредит Капітал

Одним з найбільш важливих та ефективних інструментів мінімізації витрат особи при настанні несприятливих подій та непередбачуваних ситуацій є страхування. Існує величезна кількість різних добровільних та обов'язкових видів страхування і страхових програм, розібратися у яких досить проблематично, якщо ти не фахівець у галузі страхової справи.

Сучасний світ диктує свої правила поведінки на фінансовому ринку, і крім природнього бажання людини убезпечити себе від можливих негативних ситуацій та добровільного пошуку потрібної програми страхування, сьогодні при оформленні споживчого чи іпотечного кредиту договори страхування стали невід'ємною вимогою банку.

Отже, персонал ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, володіючи професійними знаннями функціонування страхового бізнесу, аналізуючи та маючи інформацію про надійність і фінансову стабільність страхових компаній, допоможе клієнту не лише заощадити свій час, отримати найбільш вигідну пропозицію страхового продукту, якість якого максимально відповідатиме потребам і побажанням клієнта, а й виконати вимоги фінансової установи (банку, лізингової компанії, кредитної спілки тощо) як вигодонабувача.

У своїй  брокерській діяльності ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ вибудовує чіткі системні та оптимальні процеси, які дають можливість якісно обслуговувати клієнтів, ретельно проаналізувавши їхню діяльність, швидко виявляючи існуючі недоліки та усуваючи їх.

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ допоможе клієнту обрати найбільш вигідні пропозиції:

Крім того, персонал ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, використовуючи індивідуальний підхід до проблем кожного з приватних клієнтів та володіючи спеціальними знаннями, надасть консультації з питань:

Страхування для корпоративного сегменту бізнесу є одним з найбільш важливих інструментів мінімізації ризиків у повсякденній діяльності та оптимізації витрат у непередбачуваних ситуаціях.

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, надаючи експертні поради з питань страхування як великим компаніям, так і представникам малого і середнього бізнесу, не лише озброює корпоративних клієнтів важливим інструментом ведення бізнесу, але й допомагає забезпечити його рентабельність.

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, враховуючи індивідуальні потреби корпоративних клієнтів, розуміючи специфіку страхового ринку та добре орієнтуючись у тонкощах страхових продуктів, забезпечить:

ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ допоможе корпоративним клієнтам обрати найбільш вигідні пропозиції:

Чому співпраця з ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ у галузі страхування корисна для корпоративного бізнесу?

  1. Тому що персонал ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ, володіючи спеціальними знаннями, захищаючи інтереси клієнта, оперативно і неупереджено вирішить ті питання, які заберуть масу часу, сил та енергії у персоналу клієнта.
  2. Тому що напрацьовані контакти з представниками різних структурних підрозділів страхових компаній-партнерів дадуть персоналу ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ можливість «з перших вуст» отримати професійну консультацію з усіх нестандартних і «складних» питань страхування (банківські застави, предмети лізингу, фінансові ризики, особливі унікальні матеріальні або нематеріальні (інтелектуальна власність, авторське право тощо) об’єкти страхування), особливостей страхового покриття для таких страхових продуктів та тарифної політики страхової компанії у разі звернення клієнта до неї за отриманням такої послуги.

Друк